Kde, jak a za kolik vám zahrajeme

Nabízíme živou akustickou hudbu pro váš svatební obřad přímo na míru vašim požadavkům. Výhodou je, že jsme schopni naše fidlátka obsloužit bez elektřiny, takže vám klidně přijedeme zahrát na prosluněnou louku, na zříceninu hradu, do lesa.

Samozřejmě je v našem zájmu co nejlépe se na váš svatební obřad připravit a poskytnout vám tak co nejlepší službu. Abychom ale stihli nastudovat všechny skladby, které si zvolíte, potřebujeme na to mít dostatek času. Proto je vhodné sdělit nám požadavky s předstihem pokud možno šesti až osmi týdnů před obřadem. Samozřejmě se může stát, že i když nám požadavky řeknete později, nebude problém dané skladby nastudovat i v kratším horizontu. To záleží vždy na konkrétním výběru.

 

Proto nás neváhejte kontaktovat i v případě, že vám termín „hoří“, protože dost možná vaše skladby už máme v repertoáru a nebude to pro nás problém.

 

Jak probíhá svatební obřad

Vycházíme z předpokladu, že je vhodné, aby hudba zněla již při příchodu svatebčanů na místo obřadu. Proto obvykle začínáme hrát cca 20 minut před začátkem obřadu. Samotnému hraní předchází domluva s oddávajícím ohledně jeho řeči a začlenění konkrétních skladeb do celého konceptu.
Když se sejdou všichni svatebčané, začne obřad samotný, na němž hrajeme skladby předem domluvené s vámi, tedy dle vašeho přání.
Hudební kulisa pokračuje během gratulací, obvykle až do chvíle, kdy se svatebčané odchází fotit s nevěstou a ženichem.

Podrobněji si můžete o průběhu svatebního obřadu přečíst ZDE.

V jakém uskupení vám "zafidláme"?

Nejčastěji chodíme ve dvojici:
Eliška – kytara, zpěv
Jirka – akordeon, klávesy
A někdy stačí jen jeden „kašpárek“ pro celé divadlo:
Eliška – kytara + zpěv

Kolik to stojí?

Cena se nejčastěji pohybuje mezi 1 500 – 3 000 Kč.

Cenu ovlivňuje mnoho faktorů. Kde se obřad uskuteční? Jak daleko za vámi pojedeme? V jakém uskupení  budete chtít zahrát? To vše potřebujeme vědět, abychom vám cenu upřesnili.

 

Proto nás ohledně vašich požadavků prosím kontaktujte.

Kam jezdíme?

Zde vidíte mapku, kde je vyznačený okruh nejčastějších míst působení. Pohybujeme se ve Středních Čechách, okolí měst Sedlčany, Tábor, Písek, Milevsko, Příbram, Dobříš, Benešov, Vlašim… Koukněte na mapu. 

Pokud plánujete svatbu někde poblíž okruhu, můžeme se též domluvit.